شقق 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 96

2,479 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع في البنفسج

    Elshams Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل 195م فى دجله فيو كاش بالكامل

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 190م للبيع في فرب الجولف

    Elshams Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع في المعادي الجديده

    Q VISION logo image

    معادي ميديكال سيتي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر متر على دائري المعادي بكمبوند بافاريا تاو

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف للبيع في إيلان سراي بالتقسيط علي 12 سنة

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 241م في تاج سيتي, شاليا استلام خلال 4 شهور

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤١ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 189 متر للبيع روكسى مصر الجديده

    شارع نزيه خليفه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف كمبوند ساكن- استلام قريب - قسط 30 الف

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الهضبه الوسطي حي رابع

    Q VISION logo image

    فلورينتا, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    4

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ١٦٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 205م+40م روف بتكملة قسط فيو لاجونز

    متصدر

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمطبخ والسخانات في الرحاب قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تعوض امتلك شقتك في التجمع السادس بمقدم ٥٪

    Elshams Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٥١٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالفرش كامل في المنطقة الأولى بمدينة نصر

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بارك ريزيدنس تاج سيتي 264م 4 غرف

    Bond & Key logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و اميز لوكيشن شقه 211م فى سوديك ايستون

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٣٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميدان النافوره,المقطم

    Q VISION logo image

    ميدان النافورة, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٩٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 241 متر استلام فوري في تاج سيتي مرحلة شاليا

4

    3

    ٢٤١ متر مربع

    ٤١٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى المعادى - القاهرة - مصر

    TG West Realtor logo image

    شارع 206, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 183م في تاج سلطان فيو لاند سكيب

4

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٠٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع سرايات المعادى ٤ غرف مكيف

    Captain for Realestate,,, logo image

    شارع 16, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف بجاردن 200م للبيع ريسيل - ذا سكوير صبور

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٩٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لظروف خاصة بأسعار زمان شقة خلف نادي هليوبوليس

    العقارية جروب logo image

    شارع منشيه الطيران, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة في قلب سرايات المعادي للبيع

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع