شقق 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 88

2,479 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى مميزه بحديقه فى كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 210م استلام فورى بالتجمع الخامس

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف استلام فوري للبيع بسعر مميز في ذا سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط(420k)=شقة(199م+جاردن 72م) من الشركة السعودية

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس سوبر لوكس للبيع دجلة المعادي شارع 231

    Chances Real Estate logo image

    شارع 231, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبود موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع350م موقع متميز تشطيب فاخر هاي سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عبد الرازق السنهوري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 350م بجوار سوبر ماركت بندا وسيتي ستارز

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بروف خاص 260 متر في آى سيتي بمقدم 100 ألف

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مسجله للبيع مرخصه اداري بالقرب من جنينه مول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 300 متر للبيع بالمعادي سرايات تري النيل

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 6, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز بكمبوند البارون سيتى المعادى

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ٢١٠ م تطل علي النيل بالمنيل

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع المنيل, المنيل, حي المنيل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 400م سوبر لوكس شارع من عباس العقاد م.نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبود موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 215م متشطبه فيو مميز جداا-بأوفر مميز

    Bright logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 384م متشطبه الترا سوبر لوكس بفيو مميز

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٤ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كورنيش المعادي بجوار المحكمة الدستورية

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٣١٥ متر مربع

    ١٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في لافيستا باتيو أورو اقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٨٠٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كمبوند المصراوية، شارع التسعين الجنوبي

    Al Fanar Development and project management logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 310م بإطلالة على حديقة بأرض الجولف

    Good Deals logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقه 172م فى كمبوند وان قطاميه باقل سعر

    MRG Real Estate logo image

4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كوادرو للبيع في Patio 5 – تشطيب Ultra Super L

    La Costa For Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع