شقق 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 85

2,479 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4غرف علي الحي الدبلوماسي مباشرة العاصمه مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فى وحده 172م ارضى بحديقه سكنيه او اداريه

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة مميزة 315م بفيو مفتوح - مدينة الشروق

    Better Estate Investment logo image

    الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4نوم للبيع بأقل سعر بالعاصمه وبأقساط علي 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٤٠٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B11 دور خامس 200م فيو وايد جاردن

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع 199- دجلة المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 230م بجاردن للبيع مباشره ع طريق السويس 10%مقدم

    GCR Developments logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف لقطه استلام فورى فى العاصمة الادارية

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣١٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة 220م في ستون ريزيدنس – فيو لاندسكيب

    La Costa For Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن فوري في تاج سيتي 180م + جاردن 38م

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه شقه في مدينتي نموذج ٧٠٠ بمساحه مهوله

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٣١٧ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 440 متر بإطلالة مميزة للبيع في الحي الثامن

    Next Door Consultancy logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك القبلية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 247م بسعر مغرى متشطبة جاهزة على المعاينة

    Impact Investments logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دارنا مثالية للعيادات والمكاتب

    Chances Real Estate logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه لامتلاك شقتك اكبر مساححه 337م بـ مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس أول سكن جنوب الأكاديمية Z

    Al Ofok Investment logo image

    شارع الشيماء, المنطقة و, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 245 في إيست تاون ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٧٤٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 327م متشطبه بفيو مميز بخصم غيرمسبوق !

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٧ متر مربع

    ٢٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في المراسم القاهرة الجديدة

    Capital Lords Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بعروضنا احصل ع خصم واستلم شقة 380م متشطبه !

    Bright logo image

4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع فى سوديك ايستاون 278 متــــــــر

    I-Zone logo image

4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٧٣٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة راقية بالدور الأول كامل – البنفسج 4

    sms for RealEstate logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٦ متر مربع

    ٣٣٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف+ناني للبيع بأقساط تصل الي 10سنوات - ليفين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٧٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن فوري في تاج سيتي بلوك 20 بالتقسيط

4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٢١ جنيه/متر مربع