شقق 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 66

2,467 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الاحلام متوفره الان ب b10 مدينتي 200م دبل فيو

    Darak Madinaty logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه مودرن ادفع 1.500.000 اوكاش9.900.000

    Property Hills... logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هايد بارك ٢٢٨ م +ناني رووم

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينتى للبيع بالB8 شقه239م تشطيبات فيو جاردن مفتوح

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٦٤٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة(171) RTM فيو pools في اميز لوكيشين بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٨٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو 2 فيو على البحيرة

    Conquer Properties logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي بمساحه 200م فيو جاردن والخدمات

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه 200م ارضي بحديقه استلام فوري فيومميز

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 300م اربع غرف وليفنج مسجله من مكرم عبيد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام يونيو 2026 تشطيب كامل بالمطبخ و التكييفات

    Omaa Property Consultant logo image

    أمورادا بارك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٧٩ متر مربع

    ٥٧٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع علي كورنيش النيل مباشرة بالمعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بمكان مميز بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه مودرن ادفع 1.500.000 اوكاش9.900.000

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة4غرف+تراس60م للبيع-كمبوند بافاريا-زهراء المعادي

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى حي السفارات 260 م

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع السيده خديجه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كمبوند زيزينيا امام الAUC وPoint90

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب عالي الجودة 270 متر بمدينة نصر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ماونتن فيو هايد بارك 275م متشطبة بالمطبخ

    Waystar Investment logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح شقة 285م بجاردن للبيع في الرحاب1

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة فيو رائع – بالم هيلز القاهرة الجديدة

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة223م بجاردن255 للبيع افضل فيو لاندسكيب بسعرلقطة

    Nile Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 320 متر للبيع بالمعادي سرايات تري النيل

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 6, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بالمعادي الجديدة

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي الطوب الاحمر للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Prime Company logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حي الأندلس الجديد، منطقة الأندلس

    Soul Properties logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع