شقق 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 67

2,467 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بارقي اماكن المعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز متشطبة بالكييفات من واتر واي التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة استلام فوري في قلب التجمع الخامس

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة استلام فوري في قلب التجمع الخامس

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 250م فيو وايدجاردنB1امام الخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة استلام فوري في قلب التجمع الخامس

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف للبيع في بالم هيلز التجمع بافضل سعر

    Smart Step logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى مع اشتراك النادى فيو مميز

    Selective logo image

4

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٦٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فيو بحري ف سراي بمقدم 10% قسط حتى 12سنة

    Summit Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمدينتي علي وايد جاردن بموقع استراتيجي

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل بالتكييفات استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م الياسمين 8 تشطيب فندقي

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع جعفر بن ابي طالب, الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف امام نادي وادي دجلة زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر الثالث, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لأمتلاك شقة 4 غرف بأفضل سعر في الماركت

    Smart Step logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٢٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع في بالم هيلز اقل من سعر السوق ب 2 مليون

    Smart Step logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٨٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع المستثمرين الجنوبية بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام نادي مدينتي مباشرة 259م تشطيبات خاصة كاش فيB1

    Rikaz logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٩ متر مربع

    ٤٨٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة استلام فوري في قلب التجمع الخامس

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4غرف فيو POOL وبأقل سعر في قماري R8 قسط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 220م بالماظه بعماره حديثه بالجراج

    Experience Real Estate logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 209م للبيع في التجمع الخامس جاهزة للمعاينة

    Oaks Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٢٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بافضل سعر استلم شقة 320م متشطبه مقدم5%بلتقسيط الان

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٢٥٠م للبيع بمدينتي بسعر لقطه خطوات للخدمات

    Makka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م للبيع في الرحاب2 بسعر لقطة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٢٧٠٬٥٥٠ جنيه

    شقة لقطة في لافيستا باقل سعر مقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٥٬١٠٨ جنيه/متر مربع