شقق 4 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 2

1,461 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في فيفث سكوير المراسم

    The Broker EG logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تطل علي بحيرة - استلام فوري - موقع مميزافضل تقسيمة

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٧٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف للبيع في هايد بارك تقسيط على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٧١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره - استلام فوري - موقع مميز للغايه

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في ووترواي 1

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • لايف وايز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    4 غرفة

  • 20

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري للبيع بآحســن سع في ديـستريكت 5

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت فاخرة 4 غرف بإطلالة مفتوحة بتقسيط 10 سنوات !!!

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 194م بيت الوطن الحي الثالث استلام فوري باقل سع

    El Hefny Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ١٧٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة سوبر لوكس في قلب التجمع

    Roots Development logo image

4

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨١٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الفاخرة بمساحة 235 متر في موقع مميز

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • رواق

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦١٥٬٥٧٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,رواق

    4 غرفة

  • 25

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون 285 م استلام فوري ف سعاده

    Spade consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة دايركت علي main park Eastown للبيع

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 183م امامى ارضى بجاردن ف اللوتس الجديدة

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في هايد بارك جاهزة للسكن - القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٥٠٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه (جاهزه للاستلام) بخصم 23% ف الباتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٢٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غ مميزه فى بيت الوطن ع التسعين الشمالى دايركت

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 14 سنـة ! وبجوار قطامية هايتس شقة 216م كورنر

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه اقل مقدم و بأقساط علي 10 سنوات - سمو بوليفارد

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف متشطبه في هايد بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٬٠٩١٬٩٥٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ٩٥٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٤ غرف ڤيو كامل علي النادي و سعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بيزمنت للبيع بمدخل خاص فى غرب جولف

    Chances Real Estate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م للبيع استلام فوري في ماونتن فيو التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م للبيع استلام فوري في ماونتن فيو التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن استلام فوري&متشطب بالفرش&برايم لوكيشن

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ١٤٤٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…