تاون هاوس 4 غرفة نوم للبيع في هايد بارك, صفحة 5

199 عقارات أخرى
  • 8

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٩٨٬٢٠٠ جنيه

    تاون هاوس, استلام فورى, هايد بارك, التجمع الخامس

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٥٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع هايد بارك بسعر اقل من الشركه

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٦٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في هايد بارك استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في هايد بارك سعر مميز استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٧٩٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص بسعر اقل من سعر الشركه تاون هاوس كورنر بيع

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٧٩٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز استلام فوري موقع مميز جدا !!

    Makanak Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هايد بارك

    Broker Egypt logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس لقطة 208م في هايد بارك استلم فوري

    Gate real estate marketing logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٠٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع مودرن تاون هاوس كورنر

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في هايد بارك جاهز للمعاينة

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في هايد بارك - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس ميديل 208متر للبيع في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مودرن للبيع في هايد بارك 340م فوري

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هايدبارك 270م فوري - كلاسيك

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هايد بارك 208م فوري

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مرحلة جراند بارك

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٧٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للمعاينه علي البارك مباشره باقل سعر

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للمعاينه علي البارك مباشره تقسيط

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٣٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس ميدل باقساط جاهز للاستلام فرصه

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٣٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر تاون هاوس ريسيل استلام فوري برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٧٨ متر مربع

    ٨٩٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل 253 متر استلام فوري برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بموقع مميز يطل على اللاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣١٦ متر مربع

    ١٥٥٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري للبيع استلام فوري هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ١٣٩٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك سمارت تاون هاوس للبيع بالفرش في هايد بارك

    Fortune Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس , hyde park , هايد بارك , cluster 4

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٩٨٬٢٩٠ جنيه/متر مربع