تاون هاوس 4 غرفة نوم للبيع في هايد بارك, صفحة 4

199 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم تاون هاوس فوري لوكيشن مميز في هايد بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كلاسيك متشطب بسعر وموقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس كورنر متشطيب بالكامل هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل سعر تاون هاوس في هايد بارك استلام فوري

    Sweet Home Realestate logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام الفوري فى Hyde Park

    Sonic For Real-Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن في هايد بارك التجمع الخامس

    Sonic For Real-Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هايد بارك – موقع مميز

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لوكيشن مميز أقل سعر في الماركت هايد بارك

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس دايركت لاندسكيب باقل سعر فى جراند بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس راقي للبيع فى هايد بارك بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٥٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب لوكيشن مميز و سعر جيد جدا !!

    Makanak Investments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل استلام فوري باقل سعر فالسوق

    Egypt Best Properties logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في هايد بارك

    Hodoud for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٤ متر مربع

    ١١٣٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس مودرن 256م بحرى بموقع مميز جدا

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالمطبخ والتكييفات 4غرف 220 م

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس 215م استلام فورى بمقدم واقساط

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باقل سعر فى هايد بارك فيو لاند سكيب208

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٧٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٩٨٬٢٠٠ جنيه

    تاون هاوس, استلام فورى, هايد بارك, التجمع الخامس

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٥٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل باقل سعر للبيع في هايد بارك التجمع

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع فى كلاستر 22 هايد بارك

    Country For Real Estate logo image

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك-ارخص تاونهاوس مودرن208م بموقع مميز جدا

    YaKan Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك-ارخص تاونهاوس مودرن208م بموقع مميز جدا

    YaKan Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاون كورنر متشطب بفيو مفتوح اقساط 7سني

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بتشطيبات فاخرة للبيع في هايد بارك التجمع

    Brand Facility Management logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كلاسيك تاون هاوس كورنر للبيع

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٧٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع