بنتهاوس (روف) 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 17

462 عقارات أخرى
  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري تكمله اقساط|مطلوب9,9 مليون كاش

    Merak Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب في ماونتن فيو هايد بارك بسعر خاص

    CBE New Homes logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٨١٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة بنتهاوس 220م 4غرف استلام فورى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتاهوس للبيع بالرووف استلام فوري باقل مقدم

    Assets Real Estate Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٠٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بمكان مميز في برومينيد التجمع الخامس

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس ريسيل ٤ غرف في سوديك فيليت

    Allocate Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بنتاهوس 266 متر يطل على البحيرة

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٨٤٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر بنتهاوس استلام فوري فيو رائع - باتيو اورو

    Remax The Address logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220م متشطب بالتجمع 5 فيو حمام سباحه قسط 8س

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف + 207م رووف للبيع + ناني + جاكوزي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش للبيع بكمبوند ستون ريزيدنس بالتجمع

    Al Maz Real Estate logo image

4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Penthouse for sale in Promenade New Cairo

    Chances Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتاهوس استلام فوري يطل مباشرة ع لاند سكيب

    Assets Real Estate Investments logo image

4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٩٣٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بداخل ستون بارك 280 متر بسعر 16 مليون

    Al Ofok Investment logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 286م ريسيل فيليت سوديك اميز ومقع اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتاهاوس برايم لوكيشن باقل سعر لقطه وجهه بحري

    Assets Real Estate Investments logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٨٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس+روف لقطه للبيع في (الباتيو اورو التجمع )

    Gold Real Estate logo image

4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٨٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بتشطيب فاخر في فيليت|اقل سعر لفتره محدوده

    Merak Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس/للبيع/ليك فيو ريزيدنس/مفروش/موقع مميز

    Home Destination logo image

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس اقل سعر في باتيو اورو

4

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز لاند اسكيب واجهه بحري دابل فيو

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة بنتهاوس 220م 4غرف استلام فورى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة بنتهاوس 220م 4غرف استلام فورى بالتقسيط

    متصدر

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة بنتهاوس 220م 4غرف استلام فورى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل في فيليت بالتقسيط

    Merak Real Estate logo image

4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٩٠٬٢٥٢ جنيه/متر مربع