بنتهاوس (روف) 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 16

462 عقارات أخرى
  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سوان ليك ريزدينس موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١١١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بنتهاوس للبيع برايم لوكيشن في التجمع الخامس

    Impact Investments logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع ع طريق التسعين في ذا ايكون باقل سعر

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 270م برووف بأطول فترة سداد ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة بنتهاوس 220م 4غرف استلام فورى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة بنتهاوس 220م 4غرف استلام فورى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بخصم كبير لفتره محدوده ف ايكون

    Closer logo image

    2 ذا ايكون ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% امتلك اخر بنتهاوس امام المطار ف تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز بينتهاوس 250 متر في ليك فيو ريزيدنس 2

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر بنظرة كاملة على الكلوب هاوس في سوديك

    clear scope logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٨٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 4 مليون امتلك بنتهاوس بروف في ايكون ريزيدنس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Penthouse Fully Finished Prime Location

    views investment logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة بنتهاوس 220م 4غرف استلام فورى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة بنتهاوس 220م 4غرف استلام فورى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في استون بارك الدائري بسعر لقطة مساحة 270 متر

    Al Ofok Investment logo image

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في إلباتيو اورو التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة بنتهاوس 220م 4غرف استلام فورى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاس 4 غرف بروف بمقدم واقساط - اوبن فيو

    IRTKAZ logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل للبيع متشطبة بالتكيفات استلام فورى

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بخصم35%في اميز لوكيشن في التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

4

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف ريسيل سوديك فيليت v residence

    Allocate Real Estate logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في قلب التجمع الخامس دقائق من ال AUC

    Closer logo image

4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل للبيع استلام فوري ستون ريسيدينس

4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت للبيع في ذا سكوير التجمع الخامس مفروشه

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس 298م للبيع بدون تشطيب تسليم فوري

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٥٣٦ جنيه/متر مربع