بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 31

1,088 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باطول فتره اقساط في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٩ متر مربع

    ٤٦٣٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فيلا للبيع في سولانا ايست متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣١٩ متر مربع

    ٤٦٠٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في التجمع لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سعاده أستلام فوري على 5 سنين .

    Egypt Best Properties logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سعاده استلام فوري على 5 سنين .

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سعاده أستلام فوري على 5 سنين .

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 418م تشطيب كامل في لا نـوفا فيستا | Garden 8

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لا نوفا فيستا, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤١٨ متر مربع

    ٥٩٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤١٤ متر مربع

    ٦٧٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٦٬٢٠٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام للبيع في ماونتن فيو 1.1

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٤٥٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٧٧١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع ماونتن فيو 1.1 القاهرة الجديده

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٣٦٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيــــع بالرحاب فيلا النموذج الاكثر طلبا نموذجA

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٦٤٢٬٤٠٩ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع ماونتن فيو 1.1 القاهرة الجديده

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٠١٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد للبيع في iCity + بنتهاوس

    Beltone logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 516م استلام فوري بفيو مفتوح بأقل سعر الان !!

    Bright logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥١٦ متر مربع

    ٦٢٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيلا للبيع | الرحاب 2 | نموذج T1

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٩٠٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر مميز فيلا 357م استلام فوري بفيولاندسكيب الان

    Bright logo image

3

    3

    ٣٥٧ متر مربع

    ٨٤٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فورا فيلا210م بـ 2,8مليون فقط مقدم+فيو ساحر

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فورا فيلا210م بـ 2,8مليون فقط مقدم+فيو ساحر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا3طوابق بجاردن+حمام سباحه كبير خاص على اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بإطلاله مميزه في زيد ايست بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام للبيع في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 325متر استلام فوري برايم لوكيشن اوبن فيو

    Square real estate logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فزايد الجديدة بأفضل سعر بالتقسيط ع15سنه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 64% مستقله 168م مشطبة بفيو مفتوح في تالالا

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب ألترا سوبر لوكس بحري موقع مميز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    حياتى ريزيدنس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…