بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 3

1,086 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة للبيع بكومباوند Mountain View iCity

    Catchers investment logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف بأقساط بحديقة كبيرة إستلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري برايم لوكيشن للبيع في سعادة

    متصدر

    Houseology logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٧٩ متر مربع

    ٧٦٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع في البنفسج فيلات – التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس برايم لوكيشن للبيع في سعاده التجمع

    Houseology logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • تيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٥٢١٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 غرفة

  • 16

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع متميز تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري للبيع في كمبوند سعادة التجمع

    Houseology logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٩٩٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تباع بالمطبخ والتكيفات بسعر مميز

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٢٠٤٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 228م بحري متشطب بالمطبخ و التيكفات

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٨٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك جاهزة بخصوصية عالية وبرايم لوكيشن قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٩١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • سعادة بوتيك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Horizon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٨٥٨٬٢٧٧ جنيه

    فيلا مستقلة في سعاد، التسليم 2026 3 غرف + ليفينج

    Do estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٧٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | Palm Hills New Cairo

    Flag square Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٣ متر مربع

    ٩٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستون فيلا ريسيل استلام سنة لاجون فيو في تلال ايست

    متصدر

    Remax The Address logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧٦٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لفيلا - مباشره علي حديقه كبيره - فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٢٥٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للبيع فيلا بموقع متميز علي اكبر في حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٨٥ متر مربع

    ١٠٩٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة للبيع في تاج سيتي بسعر مغرى جدا

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك تاون ميدل في سعاده - فيو لاجون

    ERE Investments logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5%فقط تاون هاوس للبيع في سعاده

    ERE Investments logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون في سيتي جيت بإطلالة جولف

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٠١٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سكاي فيلا في تلال ايست باطلاله مميزه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون مباشر من فريق إعادة البيع في سيتي جيت

    متصدر

    Citygate Resale logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٠١٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٤٩٢٬٨٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع من سيتي جيت Resale team

    متصدر

    Citygate Resale logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٣٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه مستقلة للبيع هايد بارك القاهرة الجديدة

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٣٤٢٬٣٠٦ جنيه

    فيلا Type-M استلام فورى للبيع فى بالم نيو كايرو

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ١١١٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٣٤٢٬٣٠٦ جنيه

    فيلا Type-M استلام فورى للبيع فى بالم نيو كايرو

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ١١١٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…