بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 2

1,086 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا سيتي جيت سافيير B إطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٠٥٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو نصف تشطيب استلام فوري في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٠٣٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نصف تشطيب للبيع من تطوير شركة قطري ديار

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٧ متر مربع

    ١٠٧٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في سيتي جيت سافير B التجمع الخامس فيلا بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٠٦٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • فيا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 غرفة

  • 6

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    انزل عاين بنفسك صور مش كفايه كلمنا دلوقتي!

    Housey logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في حياتي ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    حياتى ريزيدنس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في المراسم استلام فوري برايم لوكيشن

    Property Hills  One logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٧ متر مربع

    ٨٠٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Stand Alone Villa للبيع | مباشرة على اللاجون | است

    La Costa For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب مميز و فيو مفتوح للبيع في ميفيدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    5

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٨٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • لاش فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    3 غرفة

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر مميزه للبيع بماونتن فيو هايد بارك

    I-Zone logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري في بالم هيلز - باقل مقدم

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 220م بسعر خصم الكاش في كمبوند ذا كريست

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على فيو مميز بأرخص سعر -استلام فوري

    Right Direction logo image

    الباتيو 3, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي جيت بسعر لقطه بدون اوفر بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢٦٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • جراند لين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جراند لين،

    3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بأقساط استلام فوري في ماونتن فيو

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع في ميفيدا استلام فوري و متشطبه

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٣٩١ متر مربع

    ١٧٩٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميفيدا إعمار | مفروشة بالكامل

    Ninety Two logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بأقل من سعر الشركة - اميز موقع

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر - تطل على مساحات خضراء - بحري استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع فيلا لقطة استلام فوري لوكيشن مميز جدا

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بارك فاخرة للبيع | مساحة كبيرة + جاردن | استل

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فورى في ماونتن فيو اي سيتي

    Catchers investment logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢١٬٣١١٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فوري باقل سعر ومقدم في الماركت

    متصدر

    Houseology logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة للبيع بكومباوند Mountain View iCity

    Catchers investment logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…