عقارات 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 26

3,448 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند لافينير شقه 160 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند لافينير شقه 160 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جرين سكوير كمبوند كامل الخدمات استلام فوري

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٦٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع | لافينير أرضي مميز بجاردن

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية في كمبوند لافينير بنتهاوس 223 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند لافينير المستقبل سيتى - فيو لاند سكيب

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220م + 80م رووف --في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    لافينير- شقة 160 م - استلام فورى - نص تشطيب

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافينير- شقة 160 م - استلام فورى - نص تشطيب

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220م للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220م للبيع في كمبوند لافينير – المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220م للبيع في كمبوند لافينير – المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند لافينير- المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية في كمبوند لافينير بنتهاوس 223 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 للبيع في كمبوند لافينير – المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    A fantastic opportunity in Lavenir Compound

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كمبوند لافنير وحده ١٦٠ متر جميع الاقساط خا

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كمبوند لافنير منفردة ١٦٠ متر جميع الاقساط خ

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كمبوند لافنير وحده ١٦٠ متر جميع الاقساط خال

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كمبوند لافنير وحده ١٦٠ متر جميع الاقساط خا

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    * بنتهاوس للبيع *ابن الاهلي صبور *مساحة البناء 2

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في كمبوند سراي التجمع الخامس 182م

    4C Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن مرحلة فيلات بسعر مميز

    Spade consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن فيو مفتوح لاند سكيب في Sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٤٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز بإطلالة رائعة على المناظر الطبيعية

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٩ جنيه/متر مربع