عقارات 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 22

3,444 عقارات أخرى
  • 17

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بحري جاهز على الاستلام-أفضل لوكيشن

    Right Direction logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مونارك -3 غرف -بفيو مميز-بسعر مميز

    Premium Homes logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٣٣٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استاند الون مع مدينة مصر فى BUTTERFLY

    Roots Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٩٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في هاب تاون 3 غرف تكمله اقساط

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩١٨٬٧٥٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في سراي بسعر مميز

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سراي المستقبل سيتي موقع مميز

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٠٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٣٠٬٠٢٦ جنيه

    شقه للبيع تكمله اقساط م المالك ف اليفا ماونتن فيو

    Smart Step logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استلام فوري، نص تشطيب، يوجد اسانسير

    Selective logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٧ م في موقع متميز جداً بسعر أقل من سعر السو

    Premises logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام 2027 موقع مميز بدون تشطيب

    Selective logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٤٥٬١٠١ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالتكييفات من سوديك وقسط علي 9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٨٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٥٠٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكييفات للبيع من سوديك قسط علي 9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٤٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٨٠ جنيه

    بجوار الكلوب هاوس جاردن خاصة 150م كورنر

    Selective logo image

    ذا ريدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا سراي استلام قريب موقع مميز أقل مقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون فيلا استلام فوري برايم لوكيشن

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سراى متسلمه ومتشطبه على حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ف سراي القاهرة الجديدة\مقدم 510الف

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا بسراي جاهزة للاستلام موقع مميز للبيع بحرى

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اقساط 185م في سراي موقع متميز باقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا بسراي جاهزة للاستلام موقع مميز للبيع بحرى

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس في سراي موقع مميز علي حمام سباحة للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٣١٤ متر مربع

    ٣٠٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز بإطلالة مباشرة على المسبح في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اقساط 185م في سراي موقع متميز باقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٧٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    وحدة163م بيتا جرينز مستقبل سيتى سور بسور مع مدينتى

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كافانا ليكس سراي بسعر لقطه

    Merak Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع