عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سراي, صفحة 2

975 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع بسعر لقطة واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٨١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام قريب فى كمبوند سراي

    Closer logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م للبيع كمبوند سراي مستقبل سيتى قسط ع 12سنة

    Vida Solutions logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سراى افضل لوكيشن و افضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اس ڤيلا بموقع ممتاز للبيع في سراي بمقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٣٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باكبر مساحة 155 متر فيو لاند سكيب مقدم و اقساط

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر لقطه فى قلب المستقبل استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون بحري للبيع 198م في سراي فيو جاردن

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن دلوقتي في مدينة المستقبل في كمبوند سراي 166م

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع كمبوند سراي المستقبل خصم50%

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه 3 غرف استلام فوري - فيو رائع في سراي

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٤٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى مع إمكانية التقسيط - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى قلب المستقبل واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري44,000 لشقة بجاردن برايم لوكيشن استلام سنة

    Strive Reality logo image

3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٧٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢١٣٬٣٥٠ جنيه

    للبيع في افضل كمبوندات المستقبل سيتي-كمبوند سراي

    RE/MAX 1st Choice logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٩٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٦١٢٬٥١٣ جنيه

    فيلا ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام سنه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاS فاخرة باكبر مساحة جاردن 214 متر فيو ليك سراي

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٢٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع يطل على اللاندسكيب في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فوري متشطبة تشطيب مميز للبيع في سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٩٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مفتوح بحري بتشطيب كامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري في افضل لوكيشن بكمبوند سراي

    Strive Reality logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٤٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بأقل سعر استلام 6 شهور في اميز لوكيشن

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 122 استلام فوري في سراي باميز مرحلة

    Strive Reality logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٥٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن برايم لوكشين في كمبوند سراي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٤٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس بمقدم واقساط للبيع في سراي Sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٦٬٠٩١ جنيه/متر مربع