عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سراي, صفحة 19

975 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 131م استلام فوري وأكبر جاردن في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٩٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس لقطه 209 م بجاردن في كمبوند سراي التجمع

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٣٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    BUTTERFLY شقه بخصم لنص السعر اقساط لحد 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٢٥٬٤٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل للبيع بسعر لقطة فى قلب المستقبل

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    S-Villa للبيع في سراي – استلام فوري وخطة سداد مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن ل3 غرف جاهزة تشطيب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٢٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر و افضل لوكيشن ل3 غرف متشطبه في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه للبيع في سراي و اطول فتره اقساط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم كبيير شقة للبيع 156م بنص سعرها امام مدينتى

    Step One Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه آرضى كورنر فى كومبوند SARAI تشطيب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م 3 غرف بفيو كريستال لاجون للبيع فى سراى

    Falcon for Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي استلام فوري - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٣٧٣ جنيه

    احسن سعر شقه - بحري - للبيع في سراي مرحلة ايلان

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق - موقع مميز - للبيع في سراي ايلان

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بأقل من سعرهم التصف بالشركةداخل كمبوند سراي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة 155 م دابل فيو في كمبوند سراي تقسيط 12 سنه

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دابل فيو في كمباوند سراي – مرحلة Elan

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3 نوم فيو نادي دور رابع بأقل سعر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70%تشطيب فيو لاند سكيب وواترفيتشرز بأقل سعر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي – مرحلة Esse

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ١٥٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع10% استلم فيلا 212م بفيولاجون بلتقسيط ع8سنوات

    Bright logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٩٣٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بالقسط على 12 سنة في سراي المستقبل

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 153م باتجاه بحري مميز في سراي

    Property Misr logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي سعر وموقع مميزين

    KAMF logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥١١٬٩٨٨ جنيه

    شقة ريسيل دبل فيو فى موقع مميز قسط 6 سنوات - سراى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع