عقارات 3 غرفة نوم للبيع في بلوم فيلدز, صفحة 7

371 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز- المستقبل سيتى -فى مرحله كلاستر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 149 في بلوم فيلدز مرحلة داون تاون

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس لقطة مميز في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في Bloomfields مستقبل سيتي 161متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٤٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز- المستقبل سيتى -فى مرحله كلاستر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Livingشقه للبيع متر١٦١ كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٤٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة في بلوم فيلدز بمستقبل سيتي من شركة تطوير

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    سطح

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف بأقل سعر في الماركت لوكيشن مميز جدا بحري

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو واسع على لاندسكيب بأرخص سعر في الماركت

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه ارخص الاسعار في السوق شقة للبيع في بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٨٬١٧٥٬٦٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى + جاردن (225متر) للبيع, (استلام فورى)

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٤٢٬٨٠٤ جنيه

    شقه (مساحه 166م) 3 غرف نوم فيو مميز في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري باقل سعرفي كمبوند بلوم فيلدز

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في السوق فيو مفتوح على لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن وتقسيمه مرحلة كلاستر بلوم

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بارخص الاسعار شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٤٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع في مستقبل سيتي استلام سنتين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم و اقساط استلام ٢٠٢٦ بموقع مميز على الفيلات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه موقع مميز استلام فوري في بلوم فيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٥٨٬٤٦٨ جنيه

    شقة 3 غرف في بلووم فيلدز التطوير – جاهزة للاستلام

    Beltone logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع