عقارات 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 27

17,128 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم700Kبعيد عن زحمه التجمع وسط اكبر الخدمات

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 568 م للبيع في ميفيدا - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٥٦٨ متر مربع

    ٨٢٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٧٦٬٨١٤ جنيه

    شقة للبيع ماونتن فيو آي سيتي 3 غرف بالتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 180م - بدون تشطيب - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس تشطيب كامل جاهز للسكن قسط علي 10 سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا سكاي جاردن للبيع بأقل سعر ف مونتن فيو 1.1

    Key Point for real estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٩٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٩٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبه بالكامل واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف ٢٠٦ م² مشطبة أقساط ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٢٤٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٧٣ م² مشطبة أقساط ١٠ سنوات علي الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع جاهز للسكن موقع مميز بحري .

    Country For Real Estate logo image

3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل جاهزه للسكن قسط علي 10 سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه متشطبه في ايست تاون علي موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب 70% للبيع في موقع مميز.

    Country For Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٦١٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه 3 غرف للبيع فى سيتى جيت ديار القطريه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠١٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٧٩٬٠٠٨ جنيه

    جاهزة للاستلام مع عضوية نادي وأمن على مدار الساعة

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند لاروز 3 غرف تشطيب كامل

    شركة البحيري جروب logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٠٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬١٥٣٬٠٤٧ جنيه

    ريسيل تاون هاوس كورنر 158 تاج جاردن القاهره الجديد

    Compound Hekaya logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٣٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن نصف تشطيب للبيع في ليك فيو 1

    New Capital Home. logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٢٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بخصم 33% فى افضل لوكيشن فى التجمع

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دبل فيو club و landscape اقساط 12سنه بمقدم 600الف

    Falcon for Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٦٬٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 نوم + ناني بجاردن في بالم هيلز نيو كايرو

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٥٣٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٧٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 نوم بجاردن بالم هيلز نيو كايرو علي فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٥٦٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 نوم + ناني في بالم هيلز نيو كايرو متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٢٥٬٣٤٤ جنيه/متر مربع