عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سيتي جيت, صفحة 15

610 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب كامل 225م شقة ريسيل بتكملة اقساط سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع في بالم هيلز التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة في كومباوند City gate phase Sapphire

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٢٬٠٨٥٬١٢٠ جنيه

    فيلا دور واحد متشطبه للبيع في القاهرة الجديده |10س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٩٠٤٬٤١٥ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في القاهرة الجديدة علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٨٣٬١٨٥ جنيه

    برايم لوكيشن-متشطبه -تكيفات-دايركت فيو-مقدم واقساط

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو جاهز للاستلام ريسيل يشمل الصيانة & العدادات

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٢٬١٣٩٬٧٠٠ جنيه

    تاون 270م ريسيل في سيتي جيت قطري ديار التجمع الخام

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٧٩٩٬٧٦٤ جنيه

    ريسيل توين هاوس بالتقسيط في سيتي جيت التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو 270م ريسيل بالتقسيط جاهز للاستلام سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز في سيتي جيت التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ٩٢٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٧٤٦٬٣٧٤ جنيه

    توين ريسيل تكملة اقساط في سيتي جيت التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب كامل 225م شقة ريسيل ف سيتي جيت بتكملة اقساط

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية بنتهاوس متشطب بالكامل في سيتى جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٩٦٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل مقدم ٥٪ و قسط 10 سنيبن سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١١١٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٧٨٬٥٦٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم واقساط وفيو مميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    كواترو جاهزة للاستلام للبيع في سيتي جيت التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٩٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا صف أول جولف في سيتي جيت بالتجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جاهزة للاستلام للبيع في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو جاهز للاستلام ريسيل يشمل الصيانة & العدادات

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    | شقة ١٧٧م للبيع في سيتي جيت | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٩٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت اوبال-ارخص ستاندالون450م بموقع مميز للبيع

    YaKan Properties logo image

3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٨٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت قطري ديار | تاون هاوس كورنر للبيع

    Blu Real Estate Marketing logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٩٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب كامل 225م شقة ريسيل ف سيتي جيت بتكملة اقساط

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٧٩٩٬٧٦٤ جنيه

    ريسيل توين هاوس بالتقسيط في سيتي جيت التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع