عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سيتي جيت, صفحة 12

610 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% وبالتقسيط حتي 10سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط بمقدم 5% بالتقسيط حتي 10سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٧١٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل بموقع متميز في التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٩٢٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٢٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠١٬٢٥٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بتشطيب سوبر لوكس تطل على الجولف

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٦٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نصف تشطيب للبيع في سيتي جيت سافاير

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٠٧٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٨٨٢٬٤٧٥ جنيه

    أنظمة سداد مرنة مع عضوية نادي وأمن على مدار الساعة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٦٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا وعلى بُعد خطوات من ملعب الجولف

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في التجمع علي 10 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في التجمع الخامس علي الجولف باقساط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل موقع مميز إطلالة مفتوحة

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحري جاهز للسكن للبيع في سيتي جيت أوبال

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري بالتقسيط في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٩١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فورى على فيو جولف فى سيتى جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع باقل مقدم واقساط

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اقل سعر باقساط في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف في سيتي جيت | استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٨٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٨٢٦٬٨٨٠ جنيه

    فيلا كواترو جاهزة للسكن للبيع في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في سيتي جيت سافير

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٦٩٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ​​إطلالة بانورامية واسعة - سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٢٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٤٩٬٤٠٠ جنيه

    اخر شقة استلام فوري متشطبة بالتقسيط في لافيستا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٥٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في City Gate موقع مميز

    SKEEP logo image

3

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٨٥٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٣٬٦٧٦٬١٦٢ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٤٠٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر لتوين هاوس في لوكيشن مميز جدا في التجمع

    Apart Real estate logo image

3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع