شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 939

28,944 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن امتداد غرب الجولف موقع مميز

    sms for RealEstate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة تسليم فوري 3 غرف في باتيو أورو

    Next Door Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 206م متشطبة بخصم 30% او اقساط 10سنوات-روك وايت

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بسعر لقطة و اقساط ع 8 سنين من لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – التجمع الخامس – النرجس الجديدة

    Al Fanar Development and project management logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في امتداد غرب الجولف – موقع مميز

    sms for RealEstate logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م متشطبة بخصم 30% / اقساط روك وايت الشروق

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع – غرب الجولف التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 3 غرف بخصم كبير امام هايد بارك التجمع

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأقرب استلام علي طريق السويس في تاج سيتي

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3غرف متشطبة بأقساط 10 سنوات - روك وايت

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٤١٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م للبيع بالياسمين 6 فيلات بالتجمع الأول

    Al Maz Real Estate logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالبنفسج 11 التجمع الأول قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع سليمان الحلبي, البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن جاهزة بتشطيب فاخر وفرصة سعر مميز

    Next Door Consultancy logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٩٤٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في الباتيو اورو بموقع مميز جدا

    Premises logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس موقع مميز جدا علي الكلاب هاوس باتيو اورو

    Premises logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع جاردينيا سيتي زون 9 قرب طريق سويس

    Al Maz Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م للبيع في ماونتن فيو 1.1 – فيو مفتوح وموقع

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٣٨٬٣٢٠ جنيه

    شقة للبيع بأوفر منخفض وخطة سداد طويلة في تاج سيتى

    Next Door Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري علي فيو مميز لاند سكيب 175متر

    Premises logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر امتلك شقة 3غرف بأقساط 10سنوات - روك جرين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بخصم 30% / اقساط ع 10 سنين الشروق

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في بالم هيلز بأكبر مساحة علي جاردن

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 206م بخصم 30% / اقساط 10سنوات, روك جرين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    بخصم40%امتلك شقة متشطبة بالكامل ف العاصمة الادارية

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٩ جنيه/متر مربع