شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 923

28,944 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٥٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بأقل سعر مع Taj Misr فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 210م اقل سعر متر متشطب سوبر لوكس في دجله فيو

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    احصل ع شقة 195م بنصف الثمن فيو ع اكبرلاندسكيب الان

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حي 3\4 تشطيب سوبر لوكس 155م

    The Key Real Estate logo image

    شارع رقم 26, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقه 3غرف بأقل سعر بالعاصمه وتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٩٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للاستثمار بسعر لقطه في ذا نوفليست المقطم

    Roots Real Estate logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٢٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بااقل سعر ل 3غرف على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م بسعر لقطه للبيع في العاصمه أقساط حتي12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على شارع مصطفى النحاس الرئيسي مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 145م فيو مفتوح في مشروع كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف بفيو لاجون بالعاصمة بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٤٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مبنية 150م جاهزة للمعاينة في STAU و قسط 7 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "بحري بالكامل" للبيع - مدينتي (B6)

    Better Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٢٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٢٨٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 220م متشطبه بفيو ع الميدان بنص السعرالان

    Bright logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "لقطة" مسجلة شهر عقاري للبيع - المنطقة الثامنة

    Better Estate Investment logo image

    شارع محمد المقلد, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل فى بفاريا تاون فيو مفتوح ب 3 مليون ونص

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في قلب مدينه بدر - Lunaj Compound

    Feeds logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١١٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه 3غرف بحرى للبيع بالعاصمة وقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 140م فيو مفتوح في مشروع كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 3غرف بسعر لقطه بالعاصمة وقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٩٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع (شاملة المطبخ) - كمبوند وصال

    Better Estate Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بالسعر الافتتاحي لمشروع MADAI وقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر متشطب في دجله فيو بمساحه210م

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف شارع أبو بكر الصديق ميدان سفير مصرجديد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابو بكر الصديق, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع نبيل الوقاد أرض الجولف مصر الجدي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع