شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 912

29,130 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - موقع مميز - سعر خاص

    Three in one Investment logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥١٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع – شقة في كمبوند تاج سلطان

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    155م ارضى امامى الخامسه عمارات جوار كمبوندحسن علام

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن علي طريق السويس دايركت بالتـجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنص السعر شقه 185 في بالم هيلز جاهزه معاينه

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ڤيو مفتوح بموقع متميز جدا بسعر خاص

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايدبارك كموند بالتكيفات و المطبخ

    Premises logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة سوبر لوكس للبيع في سوديك إيست

    Conquer Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن متشطبة بالمستقبل +قسط علي12سنة

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 220م 3 غرف فيو حمام سباحه في ستون ريزيدن

    INVEST PRO logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايست تاون تشطيب كامل استلام فوري

    Premises logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 143م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمساحة 175م في المقصد بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايست تاون استلام فوري و تشطيب كامل

    Premises logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٥٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م بخصم الكاش 20% استيلام فوري ف الباتيو

    Impact Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز فيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - موقع مميز - ارخص سعر في السوق

    Three in one Investment logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقه بفيو مفتوح وبجوار هايد بارك بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في الماركت شقه 3 غرف ماونتن فيو

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى بالم هيلز متشطبة بالتقسيط على 10 سنوات

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع