شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 887

29,130 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٦٬٠٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى اجدد مشاريع بالم هيلز بالتقسيط حتى 9 سنوات

    Platinum Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٤٢٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف فى التجمع الخامس فى مشروع مميز

    إبداع logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٧٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع كاش في كابيتال جاردنز بافضل موقع

    Next Door Consultancy logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز 5%مقدم و اقساط حتى 10 سنوات بأميز موقع

    Square real estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تكملة اقساط في مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٧٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بالتقسيط - 180م - بسوديك فليت

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٧٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٥٠٠ جنيه

    أقل 3 نوم متكرر بفيو لاند سكيب بأقل مقدم واطول قسط

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤١٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في المشروع بفيو مميز

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 178م فيو بحيرات بارقي كمبوند بريفادو

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٧١٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل تقسيم هندسى فى الشروق على شارع الحرية مباشرة

    بيتي للمقاولات logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٨٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م شايفه المدارس و مسجد الكويتي فى ريحانه

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من النادى الاهلى استلم فورى وقسط على 48 شهر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م استلام فورى على حمام سباحه قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م ارضي امامي بجاردن خاصة 120م تقسيط 24 شهر

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام فوري بسعر لن يتكرر في التجمع

    KMG Real Estate logo image

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في المشروع بفيو مميز

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي متشطبة للبيــع بسعر مميز في الرحاب

    Trends Real Estate Egypt logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 207م بحرى ناصية بالقرب من الجامعة البريطانية

    بيتي للمقاولات logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 144م استلام فورى فى لاندمارك لقطه بسعر محروق

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٧٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع | سراي – أقل سعر للشراء السريع

    clear scope logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٨٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في El Patio Oro – التجمع الخامس

    Realtors logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع Galleria Moon Valley Compoundبالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 187م نصف تشطيب بيت الوطن التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ١٧٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بقلب التجمع الخامس بموقع مميز بمقدم 10%

    إبداع logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٧٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بسعر مميز في سراي – فرصة محدودة

    clear scope logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع