شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 892

29,130 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري جاهزة للسكن بالعاصمه بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالفرش بجوار هايد بارك في التجمع

    Roots Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ارضي بجاردن استلام قريب في التجمع

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في اميز لوكيشن في التجمع

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى بارخص من سعرها فى هايد بارك

    Coldwell Banker Wealth logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٦٥٬٦٧٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for sale at katameya plaza new cairo

    Shield - DR3 logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بنظام تقسيط مريح كمبوند بارك سنترال

    Better Estate Investment logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٤٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فورى - اقل من سعر الماركيت

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 3غرف بأقل سعر بالعاصمه بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كابيتال هايتس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٩٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10%وبلتقسيط احجز شقة 162م بفيو مميزع لاندسكيب

    Bright logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185م الاندلس 1 موقع متميز

    Remax Style logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فورا بتقسيط 4 سنين بعرض مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع ف hyde park التجمع

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٣٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري بأقل سعر في التجمع

    IRTKAZ logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند غرب الجولف 240م

    The Key Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٢٬٤١٥ جنيه

    ادفع 600الف فقط و استلم شقتك فورا بأطول فترة سداد

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه جاهزة للسكن فى نيو جاردن سيتى

    Point Mark For Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122م تكملة اقساط في مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,100,000= استلام قريب - تشطيب High End+ التكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٬١٧٩ جنيه/متر مربع