شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 852

29,130 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خلف الجامعة الأمريكية مباشرة أمام كمبوند مفيدا

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٠٨٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٩٤٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تملك الان شقة 3 غرف في لاندمارك بمقدم 330 ألف جنيه

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع اللاسيلكي- المعادي الجديدة

    Chances Real Estate logo image

    شارع اللاسلكي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جاردن هايتس - التجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك تجمع لوكشن مميز

    Property Hills Star logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م استلام فوري فيو حمام السباحه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة 162م - 3غرف بمقدم أقل 1M, سداد 4 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدخل صريح من شارع النادي الأهلي مباشرة

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف واجهه خارجيه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو علي النيل و الاهرامات في شارع 198-

    Chances Real Estate logo image

    شارع 198, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٣١٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٧٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل 1Mف بيت الوطن سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينتى 110م للبيع موقع متميز وايد جاردن بحرى

    Contact Madinaty Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أمام إعمار ميفيدا مباشرة تانى نمرة من شارع التسعين

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع في مرحلة كليو متشطبة بالكامل

    Assets Real Estate Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٦٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع – جاهزة للاستلام | المقصد بارك – العاصمة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من مول اجورا و 90 الجنوبى واجهه امامى

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٨٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خلف الجامعة الأمريكية مباشرة أمام كمبوند مفيدا

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدخل صريح من شارع النادي الأهلي مباشرة

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه149م3غرف فيو خارجي استلام فوري م.نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢١٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٠٬٨٢٨ جنيه/متر مربع