شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 854

29,130 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بتشطيب مميز بالمطبخ والتكيفات بسعر مغري

    Merak Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب راقي جاهزه لسكن في هايد بارك بسعر مغري

    Merak Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من التسعين الشمالي وكومباوند ديار و الرحاب

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م مفروشة للبيع-كمبوند مدينة النور-مدينة نصر

    طريق النصر, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع180م الحي التالت فيلات بالتجمع تشطيب كامل

    Waystar Investment logo image

    الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف+غرفه ناني البوليفارد|السعر لفتره محدوده

    Merak Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    روف 180م استلام فوري بالأندلس 1 موقع مميز

    The Map Investments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في اللوتس الشمالي - حى اللوتس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري خطوات من شارع التسعين الشمالي

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة سوبر لوكس بالقرب من محور النصر و 90

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 3غرف ريسيل في المراسم | جاهزه لسكن

    Merak Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من التسعين الشمالي وكومباوند ديار و الرحاب

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر اميز لوكيشن و فيو

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي فيو حمام سباحة + جراج|جاهزه لسكن 90 افينيو

    Merak Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من مول اجورا و 90 الجنوبى واجهه امامى

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خلف الجامعة الأمريكية وأمام كمبوند مفيدا

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه علي المحور المركزي بالعاصمه بقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    اتيكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مع فيو كورنر | باقل سعر 3غرف في هايد بارك

    Merak Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقائق للنادي الأهلي وبالقرب من محور النوادى 150م

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام سنه| مطلوب 4,6 مليون كاش+الاقساط

    Merak Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٦٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيوبوليس مستقبل سيتى استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لفتره محدوده شقه 3غرف كورنر جاهزه في هايد بارك

    Merak Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة سوبر لوكس بالقرب من محور النصر و 90

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بالتقسيط متشطبة في العاصمة الأدارية

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدخل صريح من شارع النادي الأهلي مباشرة

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بمقدم 1,2 مليون كاش +الاقساط في سراي

    Merak Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٥٬١٥١ جنيه/متر مربع