شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 855

29,130 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بجوار سيتي ستارز بعمارات المدفعية

    Good Deals logo image

    شارع عمارات المدفعيه, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٤٣٬٦٧٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم وأقساط في مدينة نور

    Wealthiest Real Estate management logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥١٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجوار من الحي الدبلوماسي بأقل سعر+قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    راي ريسيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بإطلالة مباشره علي النيل كورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شقه 3 غرف ف تاج سيتي vip view

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة260م بيع بالفرش-كمبوند جراند سيتي-زهراء المعادي

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيركو الشطر الثالث – بدجلة المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بايفوار ايست امام هايد بارك التجمع

    Chances Real Estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٢٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تقسيم اللاسيلكي- المعادي الجديده

    Chances Real Estate logo image

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3/4 تشطيب استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف نوم متشطبة استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م موقع مميز بأرض الجولف الرئيسي,مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة متشطبة 3غرف 155م استلام فورى

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف بإطلالة على لاجون في موقع مميز بالتجمع.

    Apart Real estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٠٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري لوكيشن مميز جدا

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٧٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف مع حسن علام في هاب تاون المستقبل بمقدم 5%

    Roots Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع كاش في مدينتي B11 موقع مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٦٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٤٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة فوري متشطبة بخصم كبير ف افضل كمبوند ف التجمع

    Impact Investments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبيه في الياسمين6 داخله صريحةمن محور مصطفي ك

    Next Level Properties logo image

    الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأقل سعر في العاصمه الاداريه بمقدم5%فـقـط

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في التجمع قسط بجوار الAUC

    Falcon for Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٧٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش في قلب زهراء المعادي – شقة نصف تشطيب بالشطر 13

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثالث عشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف نوم متشطبة استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع بجوار هايد بارك open view خصم40%

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٩ جنيه/متر مربع