شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 818

29,130 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فورا علي المحور المركزي بالعاصمه+قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    كابيتال هايتس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 140م 3غرف بالجراج في جراند جيت بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    جراند جيت, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان شقة 3نوم بأقل سعر فى العاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م جاهزة للاستلام الفوري ستون ريزيدنس تجمع

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة ريسيل بأقل من سعر الشركة ب 9 مليون

    IRTKAZ logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة 162م - 3غرف بمقدم أقل 1M, سداد 4 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 182م بحري ع اكبر لاجون بالعاصمه وبقسط 6 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤١٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م 3غرف استلام فوري متشطبة بالكامل في سراي

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أرضي 137م-3غرف مقدم اقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ميفيدا بوليفارد

    Hodoud for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١١١٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 183م-3غرف,في بيت الوطن- بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى النزهة شارع الخمسين الرئيسي موقع مميز

    Stella Di Marie logo image

    النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان في شيرتون شقه 195م متشطبه وبأقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف لقطه بأقل سعر بالتجمع الخامس +خصم40%

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٢٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 155م-3غرف بمقدم أقل1,5M- بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٢٣٬٨٧٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نور 200متردور ثانى استلام5شهور

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٤٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 141م للبيع بمدينتي B14فيو وايد جاردن مميزه

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٧١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقتك بالعاصمه بأقل سعر وبتقسيط علي7سنين

    Roots Real Estate logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن الان بأقل سعر فى العاصمة+بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باكبر مساحه 210م +جاردن استلام فوري باتيو اورو

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "ألترا سوبر لوكس" للبيع في كمبوند المقصد

    Better Estate Investment logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان 3غرف بالعاصمة بأقل سعر+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دور متكرر ف تاج سيتي أقل مقدم قسط ع12سنه

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٢٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل1,5M- بيت الوطن بسعر لقطة

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٧٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل 1Mف بيت الوطن سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع