شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 817

29,130 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 211م فيو لاند سكيب كمبوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١١ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من ال AUC بقلب التجمع شقه بحري بدور متكرر

    Falcon for Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة أستلم شقتك فوري بمقدم أقل1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام فورى التجمع جنب بالم هيلز.

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأقل سعر و تقسيط 10 سنين لفترة محدودة

    IRTKAZ logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٠٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٥٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة 169م-3غرف مقدم25%سداد5سنوات -بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م نص تشطيب فى اللوتس الجنوبية

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بسعر لقطه وبأفضل لوكيشن بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203م - 3غرف, بيت الوطن بأقل مقدم 25%سداد4سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام فورى التجمع جنب بالم هيلز.

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف أستلام فوري بجوار حي السفارات وبقسط7 سنين

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم هيلز 14,100,000 بالقسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام فورى التجمع جنب بالم هيلز.

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم مبنيه ومتشطبة بالتجمع بالتقسيط علي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايست ماين القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٦٢٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري بالمستقبل سيتي قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٣١٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3نوم بسعر لقطة بالتجمع +تقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٠٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن- 163م-3غرف, بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينة الشروق نصف تشطيب

    متصدر

    Hope Real Estate logo image

    المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم هيلز 14,100,000 بالقسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في التسعين الشمالي في التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    فى90, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن تكمله اقساط للبيع بكمبوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٢٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بأقرب استلام في ايزولا بشيراتون+خصم48%

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام فورى التجمع جنب بالم هيلز.

    لا كولينا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام فورى التجمع جنب بالم هيلز.

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬١٣٣ جنيه/متر مربع