شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 805

29,130 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه في ROCK VERA امام هايد بارك بقسط10س

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم شقة سمارت 170م ف الشروق امام كارفور

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة من بنك الاسكان بقسط ع 14 سنه + موقع مميز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م سوبر لوكس للبيع في مدينة نصر _استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع الامام ابو حنيفه, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق 144م وجهه و بحرى فيو المدارس فى ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل اميز لوكيشن في زهراء مدينه

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٣٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى جاليريا مون فالى للبيع بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٣٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخطوات من التسعين الجنوبي وخلف الجامعة الأمريكية

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٩٥٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بأقل من سعر الشركة اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بسعر لقطة فى موقع مميزاستلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3غرف بالتجمع بسعر لقطه وبأقساط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق الحي الرابع 205م اول دور بحري

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من مول اجورا و 90 الجنوبى واجهه امامى

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تعوّض! شقة 170م² في قلب القاهرة الجديدة

    The Map Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٣٣٬٢٥٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن ف قلب المعادي- بخصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريبه من كمباوند الديار، ومنطقة الخدمات و الرحاب

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة فى قلب المستقبل بافضل فيو

    IRTKAZ logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 155م 3 غرف + الجراج في ريحانه افينيو

    INVEST PRO logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك مع لافيستا بأقل مقدم و قسط 4 سنين استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٩٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٨٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الدور الأول يمين النرجس الجديدة قطعة E78

    The Map Investments logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة أستلم شقتك فوري بمقدم أقل1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم امتلك شقتك متشطبة بالكامل مع لافيستا

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بفيو مميز للبيع بمقدم5% واقساط لأطول فتره

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٨٩١ جنيه/متر مربع