شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 798

29,130 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة فاخرة داخل كمبوند جاليريا

    TiL Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة استلام فوري متشطب سوبرلوكس قسط 4سنين

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٩٤٬٨٤٤ جنيه

    امتلك شقتك الان في كمبوند هيفين جاردنز

    Feeds logo image

    حدائق السماء, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢٣٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 م للبيع في الباتيو اورو باقل سعر

    Rakar Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فوري شقه 174م-الباتيو اورو جاهزه للمعاينه

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك 3نوم بأميز لوكيشن بالتجمع+بتقسيط 5سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه الجديده علي ش الخمسين الرئيسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في النرجس الجديدة دور ثالث

    The Map Investments logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي171م- 3غرف بيت الوطن بمقدم 36%سداد3سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بأقل من سعر الشركة استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تشطيب مميز للبيع في فيفث سكوير

    Smart Step logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضى بحمام سباحه خاص فى ليك فيو ريزيدنس

    Conquer Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    الان خصم45%استلم شقة 176م متشطبه فيومميزلفترةمحدود

    Bright logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٧٣٩ جنيه

    فرصه مميزه الان في هيفين جاردنز كمبوند

    Feeds logo image

    حدائق السماء, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نصف تشطيب جاهزة للأستلام الفوري

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في سوديك ايستاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن امتداد غرب الجولف – موقع مميز

    sms for RealEstate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    الان بمقدم5% بلتقسيط المريح استلم شقة 151م متشطبه

    Bright logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام الان شقة ريسيل باقل من سعر الشركه_موقع مميز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود H1238 شقة للبيع 160م عمارات العبور صلاح سالم

    3H للتسويق العقاري logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس للبيع في كمبوند لاجور – الهضبة الوسطى

    sms for RealEstate logo image

    طريق مدارس الهضبة الوسطي, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ٣ غرف بسعر مميز في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 260 متر متشطبة بالكامل جاهزة للاستلام

    MD Signature logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع