شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 796

29,130 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 5 سنين+استلم شقتك فوري في فينشي

    Adviser Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٩٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد قسط 10 سنة

    Adviser Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في المقصد

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 5 سنين+استلم شقتك فوري في فينشي

    Adviser Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة في كمبوند نيو جاردن سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٠٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٤٨١٬١٧٤ جنيه

    شقة استلام فوري + حديقة 0% مقدم في فينشي العاصمة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٦٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة 0% مقدم في فينشي العاصمة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨١٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في تاچ سلطان تاچ سيتي جاهزه للاستلام بالمطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٩٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في المقصد

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٩٬٩٧٧٬٨٩٨ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم 10% في ميدتاون كوندو العاصمة

    Adviser Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في مونتي نابوليوني المستقبل

    Adviser Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٨٢٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد قسط 10 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند لاش فالي التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٨٢٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بقسط علي 10 سنين في ميد تاون كوندو

    Adviser Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 5 سنين+استلم شقتك فوري في فينشي

    Adviser Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩١٧٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 3% شقة في كانيون 8 - هوم تاون قسط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٩٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد قسط 10 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٦٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في العاصمة الاداريةمباشرةعلي حي السفارات

    The Key Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في كمبوند البوسكو العاصمة الادارية

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٨٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد قسط 10 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد قسط 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٤٠٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 0% مقدم في كمبوند البوسكو العاصمة الادارية

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 6 سنين+استلم شقتك فوري في فينشي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد قسط 10 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 17 سنة شقتك بقلب ال R8 علي النهر الاخضر

    Adviser Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع