شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 720

29,225 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف | استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أتملك وحدة بجاردن 192م-3غ بمقدم أقل 1,5Mسداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 165م موقع مميز بفيو ع اللاجون الان !!

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع باقل سعر فيو مفتوح على لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة للبيع في بالم هيلز موقع مميز

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبةبالتكيفات للبيع في النرجس فيلات بسعرلقطة

    Nile Real Estate logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بسعر مميز بالعاصمه وبأقساط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف| استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز

    BETA EGYPT logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 211م للبيع في مدينتي B3

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٩٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دار مصر الأندلس 130م أرضي جاهزة للسكن

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري في , بيت الوطن بمقدم 35%, أقساط 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨١٨٬٨٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بجوار الجامعه البريطانيه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطبخ وتكييفات بموقع مميز للبيع في ميفيدا

    Experts Home logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع Avelin المستثمرين الشمالية 172م

    M.S.K Real Estate logo image

    أفلين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجاردن بأقرب استلام في شيراتون بقسط علي8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة قبل زيادة الاسعار في كمبوند تاج سيتي بالتقسيط

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فاميلي هاوس للبيع في بالم هيلز نيو كايرو !!!!

    Realtors logo image

3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بريفادو، مدينتي موقهع مميز وبحرى

    Soul Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف| استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز

    BETA EGYPT logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    عاين وأستلم شقتك بأميز لوكيشن بجوارAUC+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف | استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٦٥٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية للسكن الراقي أو الاستثمار في الأندلس 2

    Feeds logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة ماونتن فيو بسعر مميز التجمع

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع