شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 717

29,225 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه 195م 3غرف استلام فوري برايم لوكشين

    S signature logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 197 أرضي تقسيمة داخلية مميزة و فيو اللاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مميزة مع حديقة واسعة جاهزة للسكن هابتاون

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن خاصة 3 غرف نوم في شارع الصاعقة

    Held Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة240م سوبر لوكس مفروشة للبيع - شارع 106 -المعادي

    شارع 106, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة في البنفسج تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٤١٬١٥٠ جنيه

    بسعر مميز شقه 155متر 3 غرف استلام شهر 12/2026

    S signature logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم بأقل سعر للمتر في R8 بالعاصمة الادارية

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصه للبيع في شيراتون مصر الجديدة

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م فاخرة قرب نادي هليوبوليس للبيع

    Good Deals logo image

    شارع الذهبي, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة136م سوبر لوكس للبيع-كمبوند تبارك-زهراء المعادي

    متصدر

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تيجان 2 زهراء المعادي 154م

    The Key Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤١٣٬٢٠٠ جنيه

    اخر شقة في النزهه مصر الجديدة دور متكرر بمقدم10%

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باتيو أورو استلام فورى

    Homy Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بسعر لقطه ومميز بأقساط حتي12سنه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    الجزر, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف علي طريق السويس في سراي بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 172متر 3غرف استلام فوري ف تاج سيتي

    S signature logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٩٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م بالحى الثالث بالهضبة الوسطى المقطم

    متصدر

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م سوبر لوكس للبيع - كمبوند سرايات القطامية

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبتاون بموقع مميز

    Conquer Properties logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١١٤٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه133م استلام فوري دور اول 3غرف ف اللوتس الشماليه

    S signature logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٧٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف الترا سوبر لوكس بيع في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في ارقي كمبوند في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصه متاحه للبيع في سوديك ايستاون

    Ninety Two logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 متر 3غرف بسعر لقططه استلام فوري ف سراي s1

    S signature logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع