شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 693

29,225 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن برايم لوكشين في كمبوند سراي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٤٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع فى كمبوند Winter park بتسهيلات 10س

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٢٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بجوار هايد بارك بالتجمع بتقسيط 10س

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بالمستقبل سيتي بقسط 7 سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٢٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مدينتي 200م علي وايد جاردن

    Next Home For Realestate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة 3نوم متشطبة في جيد بارك تقسيط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١١ متر مربع

    ٢٨٬١٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف كورنر بأقل سعر في العاصمه وتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة 3نوم بدون مقدم بقلب المستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقة 3نوم متشطبة بأقل سعر بالمقصد مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٤٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان ف المنطقه الرابعه بالشروق

    Creative Real Estate logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في سوديك فيليت التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٦٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B10

    Grey Parrot Realty logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٢٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 145م -غرفتين- للبيع ليك فيو ريزيدنس2

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    حجز قديم ارضي بحديقة 122متر علي جاردن في مدينة نور

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حي النرجس 4 التجمع الخامس القاهرة الج

    Grey Parrot Realty logo image

    النرجس 4, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري في القاهرة الجديدة | ستون ريزدنس

    Catchers investment logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور ارضي بحديقة داخل كمباوند اكاسيا

    Grey Parrot Realty logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 124 متر سوبر لوكس في B6 ڤيـو على الفيلات

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٢٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم10% استلام فوري بالقسط علي 10سنوات

    Creative Real Estate logo image

    وسط القاهرة الجديدة, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٥٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح دبل فيس165م بالتقسيط بجوار الخدمات فيB10

    Rikaz logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م مميزة في ذا كريست ع التسعين بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم للبيع بسعر لقطه فى DEJOYA 4 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بشيراتون دقايق من سنتر الماظه بقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في القرنفل فيلات التجمع الخامس القاهرة الجديده

    Grey Parrot Realty logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه جاهزة لاستلام في سوديك فيليت

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٠٬٩٧٣ جنيه/متر مربع