شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 698

29,225 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقلب شيراتون امتلك شقة في كمبوند إيزولا باقل مقدم

    Impact Investments logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الحي الشرق سوبر لوكس خطوات من نادي جرين

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري متشطبه بسعر لقطه في لافيستا

    Coldwell Banker Wealth logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز علي حديقه 3 نوم جاهزه للسكن الان

    ERE logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجاردن في اميز كمبوند في مصر الجديده باقل سعر

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٦٦٬٠٠٠ جنيه

    نوشن كومباوند موقع مميز - بسعر أقل من سعر السوق.

    New Avenue Real Estate logo image

    نوشن القاهرة الجديدة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 211م للبيع في مدينتي b1 مقابل النادي سوبرلوكس

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٥٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة 199م استلام فوري فيو مميزموقع مميز !!

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٥٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٨٨٬٠٤٣ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في العاصمه الجديدة

    Held Real Estate logo image

    كابيتال هايتس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل تشطيب بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف للبيع استلام فوري في الاندلس التجمع الخامس

    The Map Investments logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 165م بتقسيط مريح من غير فوائد ع10 ســـ

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في حى الاندلس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع استراتيجي في الأندلس 1

    Al-Bahrawy Developments logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 211م للبيع في مدينتي فيو وايد جاردن موقع مميز

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٩٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وايد جاردن فيو شقة بيع 116م دور 3 بجوار الخدمات

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند مميز بمدينة الشروق

    ERA Real Estate Egypt logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٨٧٬٥٢٠ جنيه

    شقة دور اول للبيع في كمبوند 3 غرف

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري باقل من سعر الشركه 168 م

    متصدر

    Property Hills  One logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٠٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨١٤٬٥٦٠ جنيه

    شقة 3 غرف 200 متر بالتقسيط علي 10 سنين

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٨٤٬٨٥٢ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في العاصمه الادارية الجديدة

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع فى التجمع بأفضل نظام سداد

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز تطل على بحيرة - بحري - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف في زيد إيست ريسيل استلام يونيو 2026 بسعر مغري

    Merak Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع - في موقع سرايات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة166م امام مطارمباشر بدون مقدم واقساط12سن

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع