شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 662

28,948 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في التجمع استلام فوري ريسيل 3 غرف متشطبة بسعر لقطة

    Coldwell Banker Wealth logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في الاندلس متشطبة usl فوري جاهزة

    Catchers investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بزهراء المعادي .. كمبوند جراند سيتي

    Find House Group logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.000.00شقه مع لافيستا الباتيو الشروق قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٢٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبرلوكس فيو مفتوح للبيع ف ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بالتقسيط علي 15 سنة في R8

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٨٧٬٧٤٠ جنيه

    شقة B14 وايد جاردن مقدم مميز أقساط حتى 8 سنين

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٤٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر دلوقتي في العاصمه , 950 الف مقدم استلم

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ٢١٠م للبيع في الباتيو ٧ | تطل علي البول

    Circle Realestate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 239 متر فورتين جولف للبيع بالمطبخ والتكييفات

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٧٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 181م لوكيشن مميز ريسيل سوديك ايست فوري

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "ألترا سوبر لوكس" للبيع - سكن مصر (الأندلس)

    Better Estate Investment logo image

    سكن, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة بالأندلس 1 فيو مفتوح على محور محمد نجيب مباشر

    Al-Bahrawy Developments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع في مونارك ريزيدنس مدينة المستقبل

    متصدر

    Property Network logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز للبيع بكمبوند هايد بارك

    Gold Routes logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كبيرة للبيع اميز فيو للبيع ف ميفيدا بوليفارد

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٣٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار كايرو فيستيفال بالتجمع بمقدم 5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٨٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في الرحاب 160م فيو جاردن مميز

    Golden Vision logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م b8 بالتقسيط المريح فيو مميز

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.11 مليون شقه استلام فوري بتشطيب VIP خصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى دور اول فى جاليريا مون فالى

    Conquer Properties logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م ارضي للبيع في مدينتي b12 بتقسيط مميز

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ذهبيه بالبنفسج فيلات شقه تشطيب سوبر لوكس لقطه

    Next Level Properties logo image

    البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع