شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 661

28,948 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط تصل ل10سنين شقة لوفت 3غرف بلوكيشن مميز

    Apart Real estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في فاونتن سايد اب تاون كايرو 225م²

    VERKKINS logo image

    فاونتن سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة على الحديقة للبيع في اللوتس الشماليه

    Redefine logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز للبيع بكمبوند لافنير

    Gold Routes logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م للبيع بالمستثمرين الجنوبية التجمع الخامس

    Creative Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    المراسم-الترا سوبر لوكس سكاي لوفت 178م بالتكيفات

    YaKan Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٠٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي شارع التسعين الشمالي باللوتس

    Prime Company logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب خاص في كمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٨٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة للاستلام فى العاصمةقسط 6 سنين

    Roots Real Estate logo image

    بوكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148م فاخرة للبيع في B8 مدينتي تشطيب مميز

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل شقة 3غرف للبيع بمقدم5% علي10سنين بفيو لاندسكيب

    Apart Real estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر 3غرف بافضل فيو مفتوح في تاج سيتي

    Gold Routes logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأميز أحياء بيت الوطن التجمع الخامس الحي الاول

    Aqar Share logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهز للمعاينة بسعر لقطة متشطبة 175متر 3غرف

    Property Hills  One logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م في B12 مدينتي فيو جاردن مميز باقساط مريحة

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٠٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٣٢٬١٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في مدينتي B14

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٦٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 3غرف في ذا ايكون بمقدم10% بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥١٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل من المالك بالتكيفات و المطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق - إطلالة مباشرة على حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٦٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي – مرحلة S1 | القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٢٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع في المستقبل سيتي بمقدم5% وبسعر مميز

    Roots Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٣٬١٢١ جنيه/متر مربع