شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 621

28,948 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جاهزه للاستلام للبيع اب تاون كايرو

    Platinum Properties logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٩٧٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بأعلى مستويات الرفاهية والعيش الراقي

    The Homies logo image

    نفق الثوره, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٦٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٨٬٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي الجولف مباشره اب تاون مفروشه بالكامل

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٣٥٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - شارع المرشلي، الزمالك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهاوس164م+28م روف للبيع فى الباتيو سولا الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب متميز للبيع صف اول علي الجولف اب تاون

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١١٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن عائلي مميز للبيع – شارع طه حسين، الزمالك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع طه حسين, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي183م أمام النادي الاهلي مقدم30%سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٦٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس بجنينه بتشطيب متميز للبيع اب تاون

    Platinum Properties logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٤ متر مربع

    ٩١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مشطبه سوبر لوكس للبيع

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع بهاء الدين قراقوش, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيولاندسكيب للبيع بالمطبخ والتكيفات في MVHP

    Fortune Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بانوراما باللوتس الشماليه

    Aqar Share logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس للبيع في كمبوند ليك فيو

    Better Estate Investment logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة فاخرة 289م | ألترا مودرن | ميفيدا بوليفارد

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٧٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٢١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن في أفضل مواقعR7مع أقوى مطور عقاري

    Golden Vision logo image

    كاتالان, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطبخ وتكييفات للبيع في جاليريا مون فالي

    Treasure Real estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه اب تاون متشطبه للبيع جاهزه للاستلام

    Platinum Properties logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٨٩٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي116م فيووايدجاردنB14بجوار الخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٣٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3نوم فى التجمع بتسهيلات تصل الى 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي الجولف شقه متشطبه بالكامل للبيع اب تاون

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٥ جنيه/متر مربع