شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 578

28,948 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا أدريس إيست جاهزة للاستلام

    Point Mark For Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في بيت الوطن - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٥٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161م واجهة امامي استلام فوري بقسط على سنتين

    اشتري بيتك logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٤٢٣٬٠٢٥ جنيه

    شقة 3 غرف نوم بإطلالة مفتوحة في سوان ليك ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م دابل فيو في كمبوند سراي بجوار مدينتي

    Step One Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن استلام فوري في النرجس الجديدة

    اشتري بيتك logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري ب 750 ألف شقه 3 غرف دبل فيو فى ديجويا

    Falcon for Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 177م للبيع على اللاجون مباشره بالـR7+قسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤١٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩٧ مترًا بدون تشطيب للبيع في كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنوب الأكاديمية، موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري * وحدة مميزة بالعاصمة الجديدة مع حديقة

    متصدر

    Your Real Estate logo image

    أبراج أويا, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم برايم لوكيشن بجوار الحي الدبلوماسي+قسط12س

    Roots Real Estate logo image

    كارديا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٣٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب في كمبوند الجار الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٧٥م للبيع استلام فوري ٣ غرف تطل علي حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا للبيع كاش فى مدينتي B8 مساحة 143م

    Top Cairo Real Estate logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه استلام فوري دقيقه لفندف الماسه بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢١٣٬٨٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع دقائق من التجمع، الشروق، والعاصمة

    Impact Investments logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٤٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزه للمعاينة 168 متر في كمبوند ماونتن

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في هايدبارك فيو لاندسكيب بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول التجمع الخامس

    Remax Today logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع ف تاج سيتي تشطيب فاخر

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز تستلم بعد سنه؟ فيو مميز -3 غرف - بسعر مميز

    Premium Homes logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مفروشه في كايرو فيستيفال سيتي,210متر

    Prime Company logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240 م جاهزة للاستلام آي سيتي القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى haptown hassan allam مقدم وجاهز لاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة رائعة في شاليه تاج سيتي

    RE/MAX 1st Choice logo image

3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٥٬٩١١ جنيه/متر مربع