شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 580

28,948 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٧٬٢٦٠٬٧٢٧ جنيه

    آخر شقة متاحة للبيع في ميفيدا بنظام التقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٠٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في Sarai القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف نوم للبيع باطلاله رائعه على النيل

    Guides Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في Fifth Square – استلام فوري

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند سوان ليك من حسن علام

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع باطلاله رائعه جدا على النيل

    Guides Real Estate logo image

    شارع عزيز اباظه, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢١٬٥٠٠ جنيه

    بسعر خاص-أتملك وحدة بجاردن بمقدم أقل 1M سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بقلب هليوبوليس الجديده باقل سعر

    Impact Investments logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٩٥٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت 3 غرف متشطب بمقدم 1.5 بتقسيط على 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع متشطبة ومجهزة ف سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري متشطبه مقدم 6.7فقط سعر محروق

    Gate real estate marketing logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت 3 غرف متشطب بمقدم 1.5 بتقسيط على 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن-بحري-الاقل سعر في الماركت-اوبن فيو-

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع باطلاله رائعه جدا على النيل

    Guides Real Estate logo image

    شارع عزيز اباظه, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب جاهزة للسكن في بيتا جرينز

    New Avenue Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيفث سكوير: رفاهية السكن في قلب التجمع الخامس

    Selection Code logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بإطلالة مفتوحة مع حديقة في بارك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٥٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (استلام فوري)متشطة امام البرج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٨٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 695الف امتلك شقة 3 غرف امام هايد بارك,التجمع

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند جرين سكوير

    Gold Routes logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للتسليم بالتقسيط بإطلالة على الحدائق

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٧٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه بمدخل مستقل جاهزة للسكن الفوري

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في هايد بارك بموقع مميز

    Selection Code logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٨٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينة نور 123 م استلام 4 شهور اوفر لقطه

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٩٬١٠٥ جنيه/متر مربع