شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 412

28,479 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من ميفيدا امتلك شقه 160مprime loc

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر شقه-ريسيل متشطبه للبيع في ميفيدا بارسل23

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فـ الماركت فـ الشروق امام كارفور هايبر

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دبل فيس بالقرب من المونوريل الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الرحاب 2

    متصدر

    Dwelling For Real Estate and Management logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دبل فيس بجاردن خطوات من الخدمات المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو متشطب بجوار ميفيدا و هايد بارك قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي 116م B11 طلعت مصطفي فيو strip

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م استلام فوري بالحى السابع بيت الوطن تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126م بفيو النادي مباشرة بنظام تقسيط مريح

    Start Homes Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري في مصطفي النحاس الرئيسي مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دبل فيس للبيع الحي المتميز بدر بالقرب من الطرق

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه للبيع في كمبوند هايد بارك متشطبه بالكامل!

    Realtors logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقه استلام فورى بالتقسيط بفيو لاند سكيب

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع متميز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن مقدم 34% في الحي السابع بيت الوطن

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لأمتلاك شقة مميزة في قلب مدينتي B1

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع متشطب مودرن في اب تاون كايرو

    I-Zone logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٩٦٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٧١٬٠٠٠ جنيه

    استلم وعاين شقتك 3نوم متشطبة لوكس بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3غرف قسط ربع سنوى 277ألف أوكاش9.000.000

    Property Hills... logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه للبيع في كمبوند هايد بارك متشطبه بالكامل!

    Realtors logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فـ الشروق بجوار نادي هليوبوليس و كارفور

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 221م ناصية بانوراما فيو مفتوح الحي الاول

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٢١٬٠٤٠ جنيه/متر مربع