شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1099

28,833 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب مميز للبيع باقل سعر في ميفيدا بوليفارد

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٨٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو هايد بارك – شقة للبيع شقة نصف تشطيب

    Capital Lords Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٦٠٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى منطقه الاندلس فى ارقى كموبند

    إبداع logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه وجهه 3 غرف نص تشطيب فى اريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | جرين سكوير مباشرة من ريسيل الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 3 غرف و 3 حمام فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 156متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٨٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بموقع مميز داخل El Patio Oro

    Capital Lords Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٨٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المقطم على الكورنيش فى كمبوند راقى

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤٥٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه وجهه 3 غرف نص تشطيب فى اريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152م وجهه فى ريحانه افينيو زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر الأندلس – المرحلة الثانية،

    Better Estate Investment logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دجلة المعادي موقع مميز ٢١٠ متر

    Maadi Estate Agents logo image

    شارع 232, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع حسن عاصم فى الزمالك .

    Royal Home logo image

    شارع حسن عاصم, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٨٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف نوم بسعر لقطه لوكيشن و تشطيب مميز

    ERE logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في دار مصر الأندلس – التجمع 5

    Better Estate Investment logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | جرين سكوير مباشرة من ريسيل الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر ثلاث غرف في لافينير المستقبل استلام فوري*

    Apex Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 182م واطول فتره سداد في زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٨٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى منطقه المعادى

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمباوند دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في دار مصر الأندلس 2 – التجمع

    Better Estate Investment logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية للبيع في المنطقة السادسة – شارع زكريا

    Better Estate Investment logo image

    شارع زكريا عثمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية للبيع في حي الأوركيد – مدينة الشروق

    Better Estate Investment logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع