شقق 3 غرفة نوم للبيع في النادي الأهلي

18 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م ارضي مع حديقة استلام فوري بسر لقطة الشروق

    sherwoods property logo image

    شارع مساكن الشروق, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند الفردوس شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع الطاقة - محمد مصطفي السيد, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه نصر الحي التامن بتطل شارع الطاقه

    Ebied Home logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز جدا في ارقي احياء مدينة نصر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ الترا سوبر لوكس في شارع الطاقة خ

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب ألترا سوبر لوكس للبيع 185م ولها حصة في ا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات المبعوثين شارع الطاقة الحي الثامن 148 متر

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع مساكن المبعوثين, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات المبعوثين شارع الطاقة 148 متر موقع متميز

    شارع مساكن المبعوثين, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات المبعوثين شارع الطاقة الحي الثامن 148 متر

    شارع مساكن المبعوثين, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 148 متر عمارات المبعوثين شارع الطاقة

    شارع مساكن المبعوثين, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات شراره شقه سوبر لوكس للبيع بسعر مميز \\\\\\\

    Art colorr logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند الفردوس النادي الاهلي شقه سوبر لوكس للبيع\\

    Art colorr logo image

3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع–مدينة نصر،ميدان الواحة،شارع الخمسين

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في قلب مدينة نصر

    Grey Parrot Realty logo image

    النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينه نصر شارع الطاقه عند النادى الاهلى.

    Shield - DR3 logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٠٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع بسعر لقطة شقة سكنية مدينة نصر الحي الس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مساكن الشروق, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بمدينة نصر قرب النادي الاهلي

    Good Deals logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه حديثه اول لمسه بامتياز

    Real Solutions for real estate logo image

    النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع