شقق 3 غرفة نوم للبيع في شارع الطاقة - محمد مصطفي السيد

8 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند الفردوس شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع الطاقة - محمد مصطفي السيد, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه نصر الحي التامن بتطل شارع الطاقه

    Ebied Home logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز جدا في ارقي احياء مدينة نصر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ الترا سوبر لوكس في شارع الطاقة خ

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات شراره شقه سوبر لوكس للبيع بسعر مميز \\\\\\\

    Art colorr logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند الفردوس النادي الاهلي شقه سوبر لوكس للبيع\\

    Art colorr logo image

3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينه نصر شارع الطاقه عند النادى الاهلى.

    Shield - DR3 logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٠٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بمدينة نصر قرب النادي الاهلي

    Good Deals logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع