شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 99

2,547 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 164م متشطبه بالكامل سراي s2 ارضي بجاردن

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | جرين سكوير مباشرة من ريسيل الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٢٩٬٤٨٥ جنيه

    شقة 168م في سراي متشطبة استلام فوري تكملة اقساط

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٥٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سراي S2 – تشطيب كامل – موقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ألير مستقبل سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايلان سراي نيو كايرو واجهه بحرية

    Bond & Key logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 160 متر للبيع في لافينير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٧٧٬٠٩٨ جنيه

    شقه للبيع في تيلدا مستقبل سيتي بدون اوفر

    Smart Assets Real Estate logo image

    تالدا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز بسعر بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى للبيع في لافينير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند الأهلي صبور – المستقبل

    Better Estate Investment logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة\جاردن\بيع\بلوم فيلدز\داون تاون

    Home Destination logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن للبيع في جرين سكوير المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن عند مدينتي- فيو مفتوح عالاند سكيب

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز استلام فوري للبيع في جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | جرين سكوير مباشرة من ريسيل الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن باقل سعر شقة للبيع عند مدينتي - 170م

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ريسيل بأقل سعر فيو لاندسكيب / استلام فوري

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٢٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر ثلاث غرف في لافينير المستقبل استلام فوري*

    Apex Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه /للبيع/متشطبة/بلوم فيلدز/تيراسيس

    Home Destination logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٣٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات فيو مميز في سراي

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٤٢٬٠٠٠ جنيه

    سراي S2 شقة 153 متر دور تالت دبل ڤيو متشطب

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م للبيع في المستقبل سيتي بمقدم 10% بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي – موقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع