شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 100

2,547 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاثة غرف للبيع فى لافنير المستقبل سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف فيو مميز ف سراي المستقبل

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٤٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مفتوح بانورامي حديقه للبيع بحري

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٦٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بجاردن للبيع في كمبوند لافينير المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٨٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع و سعر مميز استلام فورى جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى للبيع موقع و سعر مميز فى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٨٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في لافينير المستقبل سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 178م بسعر أقل من السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ريسيل بموقع مميز فيو مفتوح بلوم فيلدز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٢٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى موقع مميز فى جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٠٤٣٬٥٩٥ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى بالقسط فى جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 متر للبيع في لافنير استلام فورى

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بسعر مميز في المستقبل سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة167م للبيع بالقرب من مدينتي لوكيشين مميز

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى استلام فورى سعر مميز فى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٨٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة جاهزة للسكن بجوار مدينتي عالمفتاح

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٧٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٢٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى للبيع استلام فورى فى جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالتقسيط في كمبوند كرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة للبيع في جرين سكوير في اميز موقع

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى موقع مميز فى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي S2 - مدينة مصر نصف تشطيب 113م

    Bond & Key logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٣٥٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بموقع متميز في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية – شقة 3 غرف في كمبوند سراي لقطه

    Capital Lords Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٦١٬٧٥٤ جنيه

    شقه بموقع متميز للبيع في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٧٬٢٦٠ جنيه/متر مربع