شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 67

2,547 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع + بجاردن250م بمدخل خاص علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠١٤٬١٩٧ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ب 5 مليون في القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م+حديقة 210م استلام فوري ريسيل بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٣٥٬٧٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف بحديقه خاصه 200م ف سراي قسط ع12سنه

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاث غرف 178 متر في كلاسترز بلوم فيلدز

    Wnsta how logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٣٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٣٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في المستقبل سيتي امام المزار

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤١٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٣١٬٤١٣ جنيه

    شقة 165 متر بسعر ممتاز في تيراسيس بلوم فيلدز

    Wnsta how logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٣٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٦٨٬٥١٩ جنيه

    للبيع شقه 212 متر 3 غرف في سراي

    Creative Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع في كابيتال جاردنز – بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كورنر مميزه في كابيتال جاردنز بالم هيلز

    Gold Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند سراي في المستقبل سيتي خصم الكاش 50%

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٦٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 132م بالتقسيط ع 12سنه ف esse residence !

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٣٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٣٦٢٬٥٨٨ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف نوم , القاهرة الجديدة ,داخل كمبوند

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٨٦٬١٤٦ جنيه

    امتلك شقه الان بمقدم 10% وقسط علي 8 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في بلومفيلدز – موقع رائع

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 155م باقل اوفر لوكيشن مميز في سراي-ايلان

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270م نص تشطيب نيوبوليس مستقبل سيتى

    Envigo Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (158م + جاردن ) تقسيط ع 12 سنة فى سراى

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٦٠٬٣٤٦ جنيه

    شقة للبيع بنصف سعرها 3 غرف القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم الكاش 50% شقة في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 420,000 في فالدا فيلدج مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٨٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٠٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلومفيلدز بمقدم 5٪ - تقسيط يصل الي 11 سنه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٩٬٣٩٢ جنيه/متر مربع